Bine ai venit pe forum!!!

AcasaPortalMembriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Puya V.I.P. cu iz de manea

In jos 
AutorMesaj
gabriel95

Ratie : 248
Data de inscriere : 23/11/2009
Localizare : Berezeni

MesajSubiect: Puya V.I.P. cu iz de manea   Joi Noi 26, 2009 6:49 pm

V.I.P. este o piesa noua cantata de Puya si Kamelia. Melodia a fost lansata pe Radio Zu. Asa cum era de asteptat, V.I.P. a fost produsa de acelasi George Hora. A spart topurile cu Undeva in Balcani, a vorbit despre mediatizarea excesiva a vedetelor de carton in Change, iar acum Puya ne spune cum e treaba cu V.I.P.-urile.Cu riscul de a primi injuraturi imi permit sa spun ca V.I.P. suna a manea� pe ici, pe colo, prin partile esentiale.Dau play prima data. Dupa cum a inceput piesa, mi-am zis ca cineva a facut o gluma si, sub titul Puya feat. Kamelia - V.I.P., a postat o manea ordinara.Dar nu, m-am inselat. Era chiar piesa lui Puya. V.I.P. apare pe albumul Romanisme 2. Albumul va fi lansat saptamana viitoare (10 noiembrie) impreuna cu Gazata Sporturilor.Trendul comercial prinde, hip-hopul nu prea. S-a dus perioada cu Foame de Bani, Pune-i la pamant sau Adevarul Gol Golut.N-am nicio indoiala ca si V.I.P. va ajunge hit si se va difuza in heavy-rotation la posturile de radio, dar ma intreb incotro se indreapta muzica lui Puya si cat timp o sa mai fie considerat artist hip-hop.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Puya V.I.P. cu iz de manea
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Prima categorie :: Noutati muzicale/Site-uri cu muzica buna-
Mergi direct la: